Shantyfestival2018-05-07T13:15:06+00:00

Shantyfestival programma Dordt in Stoom 2018

Zaterdag 26 mei en zondag 27 mei treden er 22 shantykoren voor u op!

OPENING SHANTYFESTIVAL (za + zo):
Merwekade met Piratenkoor de Stormvogels om 11.15 u op de Merwekade.

SAMENZANG SHANTYKOREN (za + zo):
Merwekade 11.30 – 11.45 u op de Merwekade.

Zie voor de locaties van de 5 podia: programmaboekje of plattegrond.

Zaterdag 26 mei

AARDAPPELMARKT – PODIUM 1:
12.15-12.55 u – Shantykoor op Volle Kracht
13.05-13.45 u – Shantykoor Midscheeps
13.55-14.35 u – Shantykoor Stuurloos
14.45-15.25 u – Zeemanskoor de Kleine Jantjes
15.35-16.15 u – Gelegenheidskoor
16.25-17.00 u – Strawberry Sailor Singers

GROOTHOOFD – PODIUM 2:
12.15-12.55 u – Shantykoor de Parlevinkers
13.05-13.45 u – Zeemanskoor Onder Zeil
13.55-14.35 u – Strawberry Sailor Singers
14.45-15.25 u – Shantykoor Op Volle Kracht
15.35-16.15 u – Shantykoor Midscheeps
16.25-17.00 u – Shantykoor de IJsselzangers

MERWEKADE – PODIUM 3:
12.00-12.45 u – Piratenkoor de Stormvogels
13.00-13.40 u – Zeemanskoor de Kleine Jantjes
13.50-14.40 u – Piratenkoor de Stormvogels
14.55-15.35 u – Shantykoor Vlaardingen
15.50-16.40 u – Piratenkoor de Stormvogels

OTTO DICKEPLEIN – PODIUM 4:
12.15-12.55 u – Shantykoor Vlaardingen
13.05-13.45 u – Schipperskoor de Pontonniers
13.55-14.35 u – Shantykoor de IJsselzangers
14.45-15.25 u – Shantykoor de Parlevinkers
15.35-16.15 u – Zeemanskoor onder Zeil
16.25-17.00 u – Shantykoor Stuurloos

BAGIJNHOF – PODIUM 5:
14.00-14.30 u – De Smarties
14.45-15.15 u – De Pontonniers
15.30-16.00 u – De Smarties
16.15-16.45 u – De Pontonniers

Gelegenheidskoor op de Aardappelmarkt: De Granny’s

Zondag 27 mei

AARDAPPELMARKT – PODIUM 1:
12.15-12.55 u – Waardenburgs Visserskoor
13.05-13.45 u – De Marconisten
13.55-14.35 u – Muiterij Kantje Boord
14.45-15.25 u – Die Maeze Sanghers
15.35-16.15 u – Shantykoor Rotterdam
16.25-17.00 u – Het Ruime Sop

GROOTHOOFD – PODIUM 2:
12.15-12.55 u – Shantykoor Leeuwarden
13.05-13.45 u – Barend Fox
13.55-14.35 u – Het Ruime Sop
14.45-15.25 u – Sjompiesingers
15.35-16.15 u – Muiterij Kantje Boord
16.25-17.00 u – De Marconisten

MERWEKADE – PODIUM 3:
12.00-12.45 u – Piratenkoor de Stormvogels
13.00-13.40 u – De Boreftse Zangers
13.50-14.40 u – Piratenkoor de Stormvogels
14.55-15.35 u – Shantykoor Overstag
15.50-16.40 u – Die Maeze Sanghers

OTTO DICKEPLEIN – PODIUM 4:
12.15-12.55 u – Shantykoor Overstag
13.05-13.45 u – Shantykoor Rotterdam
13.55-14.35 u – Sjompiesingers
14.45-15.25 u – Shantykoor Leeuwarden
15.35-16.15 u – Waardenburgs Visserskoor
16.25-17.00 u – Barend Fox

BAGIJNHOF – PODIUM 5:
13.30-14.10 u – Arkels Visserskoor
14.20- 14.50 u – De Boreftse zangers
15.00-15.30 u – Arkels Visserskoor
15.40-16.00 u – De Boreftse Zangers
16.10-16.40 u – Arkels Visserskoor

shamtykoren