Dordt in Stoom menu

Shantyfestival programma Dordt in Stoom 2022

Zaterdag 21 en zondag 22 mei treden er vele shantykoren op!

Alle koren verzamelen (voor samenzang): 10.45-11.15 u – Otto Dickeplein

Samenzang Shantykoren:

11.15 – 11.30 u – Otto Dickeplein

Zie voor de locaties van de 5 podia: programmaboekje of plattegrond.

ZATERDAG 21 MEI

AARDAPPELMARKT – PODIUM 1:
Waardenburgs Visserskoor 12.00-12.25 uur
Shantykoor 3 x Niks 12.30-12.55 uur
De Kreunende Sluisdeuren 13.00-13.25 uur
Waardenburgs Visserskoor 13.30-13.55 uur
Shantykoor Kantje Boord 14.00-14.25 uur
Shantykoor Rotterdam 14.30-14.55 uur
Waardenburgs Visserskoor 15.00-15.25 uur
Shantykoor 3 x Niks 15.30-15.55 uur
De Kreunende Sluisdeuren 16.00-16.25 uur

GROOTHOOFD – PODIUM 2:
Shantykoor de IJsselzangers 12.00-12.25 uur
Shantykoor Kantje Boord 12.30-12.55 uur
Shantykoor Rotterdam 13.00-13.25 uur
Shantykoor de IJsselzangers 13.30-13.55 uur
Shantykoor 3 x Niks 14.00-14.25 uur
De Kreunende Sluisdeuren 14.30-14.55 uur
Shantykoor de IJsselzangers 15.00-15.25 uur
Shantykoor Rotterdam 15.30-15.55 uur
Shantykoor Kantje Boord 16.00-16.25 uur

MERWEKADE – PODIUM 3:
Arkels Visserskoor 12.00-12.25 uur
Muiterij Kantje Boord 12.30-12.55 uur
De Kleine Jantjes 13.00-13.25 uur
Arkels Visserskoor 13.30-13.55 uur
Cabauws Weteringkoor 14.00-14.25 uur
Shantykoor de Oostvaarders 14.30-14.55 uur
Arkels Visserskoor 15.00-15.25 uur
Muiterij Kantje Boord 15.30-15.55 uur
De Kleine Jantjes 16.00-16.25 uur

OTTO DICKEPLEIN – PODIUM 4:
Shantykoor Vlaardingen 12.00-12.25 uur
Cabauws Weteringkoor 12.30-12.55 uur
Shantykoor de Oostvaarders 13.00-13.25 uur
Shantykoor Vlaardingen 13.30-13.55 uur
Muiterij Kantje Boord 14.00-14.25 uur
De Kleine Jantjes 14.30-14.55 uur
Shantykoor Vlaardingen 15.00-15.25 uur
Cabauws Weteringkoor 15.30-15.55 uur
Shantykoor de Oostvaarders 16.00-16.25 uur

ZONDAG 22 MEI:

AARDAPPELMARKT – PODIUM 1:
Shantykoor de Brulboeien 12.00-12.25 uur
Shantykoor de Marconisten 12.30-12.55 uur
Shantykoor de Skulpers 13.00-13.25 uur
Shantykoor de Brulboeien 13.30-13.55 uur
Het Ruime Sop 14.00-14.25 uur
Shantykoor Windstilte 14.30-14.55 uur
Shantykoor de Brulboeien 15.00-15.25 uur
Shantykoor de Marconisten 15.30-15.55 uur
Shantykoor de Skulpers 16.00-16.25 uur

GROOTHOOFD – PODIUM 2:
Shantykoor De Parlevinkers 12.00-12.25 uur
Het Ruime Sop 12.30-12.55 uur
Shantykoor Windstilte 13.00-13.25 uur
Shantykoor de Parlevinkers 13.30-13.55 uur
Shantykoor de Marconisten 14.00-14.25 uur
Shantykoor de Skulpers 14.30-14.55 uur
Shantykoor de Parlevinkers 15.00-15.25 uur
Het Ruime Sop 15.30-15.55 uur
Shantykoor Windstilte 16.00-16.25 uur

MERWEKADE – PODIUM 3:
De Heliuszangers 12.00-12.25 uur
Bataviakoor Lelystad 12.30-12.55 uur
Shantykoor de Batraven 13.00-13.25 uur
De Heliuszangers 13.30-13.55 uur
Shantykoor de Usselboei 14.00-14.25 uur
Shantykoor de Moordtzangers 14.30-14.55 uur
De Heliuszangers 15.00-15.25 uur
Bataviakoor Lelystad 15.30-15.55 uur
Shantykoor de Batraven 16.00-16.25 uur

OTTO DICKEPLEIN – PODIUM 4:
Shantykoor Barend Fox 12.00-12.25 uur
Shantykoor de Usselboei 12.30-12.55 uur
Shantykoor de Moordtzangers 13.00-13.25 uur
Shantykoor Barend Fox 13.30-13.55 uur
Bataviakoor Lelystad 14.00-14.25 uur
Shantykoor de Batraven 14.30-14.55 uur
Shantykoor Barend Fox 15.00-15.25 uur
Shantykoor de Usselboei 15.30-15.55 uur
Shantykoor de Moordtzangers 16.00-16.25 uur

Steun Dordt in Stoom met uw (kleine) donatie!