Stichting Dordt in Stoom

Stichting Dordt in StoomDe Stichting Dordt in Stoom is in 1984 opgericht met als doel het organiseren van stoomevenementen in Dordrecht. De bestuursleden hebben als gemeenschappelijk kenmerk dat zij in de goede zin des woorden bevlogen zijn van alles wat met stoom en Dordrecht te maken heeft. Marco Westland is de voorzitter van de Stichting Dordt in Stoom.
Het bestuur bestaat overigens geheel uit onbetaalde vrijwilligers. Ondernemende mensen uit o.a. het bedrijfsleven en de overheid.

Contact

Het correspondentieadres van de Stichting Dordt in Stoom is gevestigd bij de VVV Zuid-Holland-Zuid te Dordrecht.

Voor alle informatie en boekingen omtrent Dordt in Stoom:

Secretariaat Stichting Dordt in Stoom
Spuiboulevard 99
3311 GN Dordrecht
tel. 0900 – 46 36 888
Email: secretariaat@dordtinstoom.nl
Website: www.dordtinstoom.nl

Marco Westland
Marco Westland
marco.westland@kpnmail.nl

voorzitter / sponsoring / vlootschouw

Hans Ouwens
Hans Ouwens
hans.ouwens@o2accountants.nl

penningmeester

Erik Zindel
Erik Zindel
secretariaat@dordtinstoom.nl

secretaris / PR
tel (078) 632 24 44

Sven van der Vorm
Sven van der Vorm
svenvandervorm@gmail.com

coördinator stoomtreinen en
CP Baanhoekweg
tel +31622661683

Ebe Nouwen
Ebe Nouwen
dis@nouwendordrecht.nl

coördinator partyschepen,
coördinator calamiteiten
tel (078) 61 62 532
mob 06-53695356

Roel Smeenge
Roel Smeenge
roelsmeenge@hotmail.com

coördinator stoomtreinen, stoomschepen, logistiek
mob 0627000430

Nils de Neef
Nils de Neef
deneef@d-recht.nl

juridisch adviseur,
coördinator horeca

Huub van der Weide
Huub van der Weide
hc.vdweide@concepts.nl

coördinator veiligheid
mob 0651317053

Peter Beekmans
Peter Beekmans
beekmans2017@gmail.com

coördinator Pieter Boele, walactiviteiten

Wim van der Hoeven
Wim van der Hoeven
wimvanderhoeven@hetnet.nl

coördinator modelbouwshow
Tel 06 52394034

Jan van Woensel
Jan van Woensel
jgwoensel@kpnmail.nl

adviseur Modelbouwshow

Pieter van den Brink
Pieter van den Brink
brink@tenholternoordam.nl

juridisch adviseur

Kees van der Pijl
Kees van der Pijl
kees@vanderpijl.com

shantykoren
Tel 06 53646956

Per Bos
Per Bos
per@zock.nl

vormgeving,
drukwerk,
webmaster

VVV Zuid-Holland Zuid
VVV Zuid-Holland ZuidVVV Zuid-Holland Zuid
info@vvvzhz.nl

Informatie over Dordrecht, AD Dordt in Stoom 2018, reserveringen en hotelreserveringen:

VVV Dordrecht / Stichting Dordt in Stoom
Spuiboulevard 99
3311 GN Dordrecht
Telefoon 0900 4636888

Sponsors Dordt in Stoom 2018:

Gemeente Dordrecht
AD - Algemeen Dagblad
AA Lease
Ames
Bezemer
Dolderman
Dordrecht Marketing
DuPont de Nemours
Kemper en van Twist
Kooiman Marine Group
Van Pelt Ontwikkelt
Promotie Ondernemers Binnenstad Dordrecht
Zeehavenbedrijf Dordrecht