30 shantykoren treden op 6 verschillende podia 2017-05-19T11:20:51+00:00

Shantykoren programma Dordt in Stoom 2016

Zaterdag 28 mei en zondag 29 mei treden er 30 shantykoren voor u op, 15 op zaterdag
en 15 op zondag! Samenzang der koren zaterdag en zondag om 11.15-11.30 u
op het Otto Dickeplein. Zie voor de locaties van de 6 podia: programmaboekje of plattegrond.

Zaterdag 28 mei

OTTO DICKEPLEIN
10.00-10.45 u: Verzamelen Otto Dicke Plein
11.00-11.10 u: Opening de Kleine Jantjes (podium)
11.15-11.30 u: Samenzang met alle koren
OTTO DICKEPLEIN – PODIUM 4:
11.30-11.50 u: Zeemanskoor de Kleine Jantjes
12.00-12.30 u: Het Leeuwarder Shantykoor
12.40-13.10 u: Sooitje Visch
13.20-13.50 u: Schipperskoor de Pontonniers
14.00-14.30 u: Dronter Piratenkoor
14.40-15.10 u: Shantykoor de Parlevinkers
15.20-15.50 u: Shantykoor de Batraven
16.00-16.30 u: De MoordtZangers
16.40-17.10 u: Shantykoor Vlaardingen
MERWEKADE – PODIUM 3:
12.00-12.30 u: Abel Tasmankoor
12.40-13.10 u: Shantykoor Vlaardingen
13.20-13.50 u: Het Leeuwarder Shantykoor
14.00-14.30 u: Enkhuizer Sappetouwtjes
14.40-15.10 u: Shantykoor Op Volle Kracht
15.20-15.50 u: De Ankervelders
16.00-16.30 u: Shantykoor Rotterdam
16.40-17.10 u: Muiterij Kantje Boord
GROOTHOOFD – PODIUM 2:
12.00-12.30 u: Shantykoor de Batraven
12.40-13.10 u: De MoordtZangers
13.20-13.50 u: Muiterij Kantje Boord
14.00-14.30 u: Sooitje Visch
14.40-15.10 u: Abel Tasmankoor
15.20-15.50 u: Enkhuizer Sjappentouwtjes
16.00-16.30 u: Het Leeuwarder Shantykoor
16.40-17.10 u: Shantykoor de Parlevinkers
AARDAPPELMARKT – PODIUM 1:
12.00-12.30 u: Schipperskoor de Pontonniers
12.40-13.10 u: De Ankervelders
13.20-13.50 u: Shantykoor Rotterdam
14.05-14.40 u: Zeemanskoor de Kleine Jantjes
14.50-15.30 u: Dronter Piratenkoor
15.40-16.15 u: Abel Tasmankoor
16.25-17.00 u: Shantykoor Op Volle Kracht
SCHEFFERSPLEIN – PODIUM 5:
12.30-13.00 u: Dronter Piratenkoor
13.10-13.40 u: Shantykoor de Parlevinkers
13.50-14.20 u: Shantykoor de Batraven
14.30-15.00 u: De MoordtZangers
15.10-15.40 u: Shantykoor Vlaardingen
15.50-16.20 u: Sooitje Visch
16.30-17.00 u: Schipperskoor de Pontonniers
BAGIJNHOF – PODIUM 6:
12.30-13.00 u: Enkhuizer Sjappetouwtjes
13.10-13.40 u: Shantykoor Op Volle Kracht
13.50-14.20 u: De Ankervelders
14.30-15.00 u: Shantykoor Rotterdam
15.10-15.40 u: Muiterij Kantje Boord
15.50-16.30 u: Zeemanskoor de Kleine Jantjes

Zondag 29 mei

OTTO DICKEPLEIN
10.00-10.45 u: Verzamelen Otto Dicke Plein
11.00-11.10 u: Opening Shantykoor 3XNiks (podium)
11.15-11.30 u: Samenzang met alle koren
OTTO DICKE PLEIN – PODIUM 4:
11.30-11.50 u: Shantykoor 3XNiks
12.00-12.30 u: Piratenkoor de Stormvogels
12.40-13.10 u: Shantykoor voor Anker
13.20-13.50 u: Shantykoor Stuurloos
14.00-14.30 u: Why Not
14.40-15.10 u: Waardenburgs Visserskoor
15.20-15.50 u: Roaring Fifties
16.00-16.30 u: Vlaardingse Muiters
16.40-17.10 u: Het Ruime Sop
MERWEKADE – PODIUM 3:
12.00-12.30 u: Koor Bravour
12.40-13.10 u: Het Ruime Sop
13.20-13.50 u: Piratenkoor de Stormvogels
14.00-14.30 u: Shantymen Kaap Hoorn
14.40-15.10 u: De Boezemvrouwtjes
15.20-15.50 u: Shantykoor Barend Fox
16.00-16.30 u: Shantykoor de Skulpers
16.40-17.10 u: Strawberry Sailer Singers
GROOTHOOFD – PODIUM 2:
12.00-12.30 u: Roaring Fifties
12.40-13.10 u: Vlaardingse Muiters
13.20-13.50 u: Strawberry Sailor Singers
14.00-14.30 u: Shantykoor voor Anker
14.40-15.10 u: Koor Bravour
15.20-15.50 u: Shantymen Kaap Hoorn
16,00-16,30 u: Piratenkoor de Stormvogels
16.40-17.10 u: Waardenburgs Visserskoor
AARDAPPELMARKT – PODIUM 1:
1200-12.30 u: Shantykoor Stuurloos
12.40-13.10 u: Shantykoor Barend Fox
13.20-13.50 u: Shantykoor de Skulpers
14.05-14.40 u: Shantykoor 3XNiks
14.50-15.30 u: Why Not
15.40-16.15 u: Koor Bravour
16.25-17.00 u: De Boezemvrouwtjes
SCHEFFERSPLEIN – PODIUM 5:
12.30-13.00 u: Why Not
13.10-13.40 u: Waardenburgs Visserkoor
13.50-14.20 u: Roaring Fifties
14.30-15.00 u: Vlaardingse Muiters
15.10-15.40 u: Het Ruime Sop
15.50-16.20 u: Shantykoor voor Anker
16.30-17.00 u: Shantykoor Stuurloos
BAGIJNHOF – PODIUM 6:
12.30-13.00 u: Shantymen Kaap Hoorn
13.10-13.40 u: De Boezemvrouwtjes
13.50-14.20 u: Shantykoor Barend Fox
14.30-15.00 u: Shantykoor de Skulpers
15.10-15.40 u: Strawberry Sailor Singers
15.50-16.30 u: Shantykoor 3XNiks